MEDYA
ANASAYFA

DOĞUŞKENT

EVLERİ

DOĞUŞKENT EVLERİ PROJE DETAYI

KONAK YAŞAM

EVLERİ

KONAK YAŞAM EVLERİ PROJE DETAYI

PARK NİLÜFER

Sitesi

PARK NİLÜFER PROJE DETAYI
01

ERGÜNKENT İNŞAAT

Ergünkent İnşaat AŞ, zaman içerisinde çeşitli sebeplerle eskimiş, köhnemiş, yıpranmış ya da kimi durumlarda terkedilmiş yaşam alanlarının, günümüz sosyo-ekonomik ve fiziksel koşullarını gözönünde tutarak, yenilikçi planlama yaklaşımı ile değiştirilmesi, dönüştürülmesi, ıslah edilmesi ve yeniden canlandırılarak kente kazandırılması konusunda hizmet vermektedir.

Ergünkent İnşaat A.Ş, konusunda uzman şehir plancısı, mimar ve mühendislerden oluşan yönetici ve çalışma ekibi ile kamu ve özel sektör deneyimlerini proje ortaklarına ve son kullanıcılara sunmayı hedeflemektedir.

Detaylı Kurumsal Bilgi
02

BAZI İLGİNÇ GERÇEKLER

Ergünkent, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, birlikte çalıştığımız müşterilerimize ve iş ortaklarımıza kattıklarımızla birlikte; keşfettiklerimiz, koruduklarımız, geliştirdiklerimiz ve ürettiklerimiz aracılığıyla toplumumuza kattığımız değerlerin bütünüdür.

0
Tamamlanan Projeler
0
Mutlu Müşteriler
0
Devam Eden Projeler
03

NE YAPIYORUZ

Bizler, olay ve olgulara farklı bakış açılarından ve farklı zaman perspektiflerinden bakıyoruz. Bizzat sahada ve inşaatçılığın farklı disiplinlerinde kazandığımız deneyim uzun yıllara dayanıyor: nşaat mühendisliği, yüksek yapı inşaatı, anahtar teslimi inşaatçılığı, alt yapı ve özel alt yapı inşaatı, ve tesis inşaatı, tecrübeli olduğumuz alanlardan bazıları.